LEGO Creator – zabawki, które pokazują architekturę naszego świata

Zestawy LEGO Creator to świetny sposób na kreatywne budowanie. W każdym zestawie są różne modele do zbudowania, więc możesz puścić wodze fantazji. Najlepsze w tych zestawach jest to, że zostały zaprojektowane z myślą o łatwym budowaniu, więc nawet jeśli nie jesteś doświadczonym budowniczym, będziesz w stanie złożyć je bez problemu. A kiedy skończysz zabawę z jednym modelem, po prostu rozbierz go i przebuduj w inny. Koniecznie sprawdź Lego Creator 3w1.

Lego creator – carts – old trafford

Old Trafford to stadion piłkarski w Greater Manchester, w Anglii, będący siedzibą Manchesteru United. Stadion może pomieścić 74 879 osób i jest największym klubowym stadionem piłkarskim (oraz drugim co do wielkości po stadionie Wembley) w Wielkiej Brytanii i ósmym co do wielkości w Europie. Stadion był gospodarzem półfinałów FA Cup, trzech finałów Pucharu Ligi (ostatnio w 2016 roku), dwóch finałów Ligi Mistrzów UEFA i finału Ligi Europy UEFA w 1999 roku – wszystkie z frekwencją powyżej 70 000 osób – a także wielu innych meczów na wysokim poziomie, w tym międzynarodowych.

Lego Creator – james bond

W zestawie “Lego James Bond” agent 007 powraca i jest gotowy do podjęcia swojej najnowszej misji. Tym razem będzie musiał wytropić niebezpiecznego przestępcę, który przejął kontrolę nad kurortem na wyspie. Z pomocą kolegów agentów Lego James Bond nie cofnie się przed niczym, by położyć kres knowaniom złoczyńcy. Po drodze zmierzy się ze śmiertelnymi wrogami, będzie rozwiązywał zagadki i użyje swoich charakterystycznych gadżetów, aby wykonać zadanie. Jak zawsze, to ty będziesz musiał pomóc mu uratować dzień z Lego Creator.

Lego Creator – koloseum

Lego Colosseum to zestaw wydany w 2016 roku i jest jednym z największych zestawów Lego, jakie kiedykolwiek powstały. Zawiera ponad 9000 elementów. W zestawie znajduje się sześć minifigurek: gladiatorzy, cesarz, dwóch rzymskich żołnierzy i lew. Koloseum jest bardzo szczegółowe i ma wiele historycznych elementów, takich jak łuki, kolumny, posągi, schody, balkony, parapety z rosnącym na nich bluszczem (to pierwszy oficjalny budynek LEGO), urny na krawędzi dachu itp. Są też trzy różne podłogi areny, które można wymieniać – piasek, drewniane deski lub woda.

About the Author

You may also like these