Lego creator – klocki dla małych konstruktorów

Klocki lego creator dają nieograniczone możliwości konstruowania i zabawy. Klocki nadają się idealnie na prezent dla dzieci, ponieważ poza zabawą zapewniają również pobudzanie kreatywności, rozwijanie zdolności manualnych oraz wyobraźni przestrzennej. Klocki są najwyższej jakości, za każdym razem bezproblemowo połączysz je i rozdzielisz. Montaż, dzięki czytelnym i jasnym instrukcjom, jest dziecinnie prosty. LEGO Creator są perfekcyjnie odwzorowane, co przyciąga wiele fanów klocków. Brak elektronicznych elementów pozwala dziecku na samodzielną zabawę, zasilaną wyłącznie wyobraźnią, co niewątpliwie nauczy malca samodzielności i rozwiązywania problemów na własną rękę. Klocki spełniają najwyższe standardy branżowe.

Klocki LEGO Creator 3w1

Wiele zestawów zaprojektowanych jest w taki sposób, by można było wykonać z jednego zestawu nie jeden, a trzy ekscytujące konstrukcje, co daje trzy razy więcej frajdy. Oczywiście możliwe jest również samodzielne zaprojektowanie i stworzenie własnej, autorskiej konstrukcji. Kolekcja LEGO Creator jest ogromna. Można znaleźć budynki, takie jak sklep czy kawiarnia, a także stworzyć bank czy ulicę handlową. Można znaleźć środki transportu, zarówno te na kołach, jak i latające czy pływające, a także stworzenia morskie, smoki czy dinozaury. Z zestawu LEGO Creator Tropikalna papuga 3w1 można stworzyć zarówno papugę, jak i motyla czy rybę. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by stworzyć własne, niczym nieprzypominające innych zwierząt stworzenie. 

LEGO Creator idealny pomysł na prezent

Ponadczasowe klocki LEGO Creator to idealny pomysł na prezent. Nada się on zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zadowolenie z LEGO Creator nie zna wieku ani płci, zapewnia natomiast wiele długich i radosnych godzin, jakie można spędzić na tworzeniu własnego świata z tych ponadczasowych klocków. Dzięki najwyższej jakości klocki będą służyć przez wiele lat, a nawet przez kilka pokoleń maluchów. By zachować je w dobrym stanie wystarczy jedynie raz na jakiś czas przemyć je w wodzie z płynem.

About the Author

You may also like these